Меси и компания разпиляха жълтата подводница (видео)

Супершампионът на Европа Барселона разгроми като домакин Виляреал с 5:0 в първия си мач от "Ла Лига" за този сезон. В 18-ата минута бе първото по-интересно положение в срещата. След изпълнение на ъглов удар  Серхио Бускетс стреля с глава и топката срещна гредата.

В 25-ата минута Тиаго откри резултата след самостоятелен пробив и шут ниско по земя. Малко по-късно гостите също нацелиха греда. В последната минута на първата част новото попълнение на "каталунците" Сеск Фабрегас също записа името си сред голамайсторите, след като получи страхотен пас от Лео Меси.

Веднага след почивката Алексис Санчес направи резултата класически, а с асистенция в случая се отчете Тиаго. И тази среща на Барселона не мина без Лео Меси да се разпише. Това стана в 52-ата минута, когато Иниеста изведе добре аржентинеца, който само чукна топката покрай вратаря за 4:0.

В 74-ата минута Меси вкара втория си гол в срещата и общо пети в мача, а отново Тиаго асистира за попадението, което оформи и крайния резултат.