Анчелоти обясни казаното му от рефера

Старши- треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти говори за прекратяването на мача от 8-ия кръг на испанското първенство с Атлетико Мадрид (1:1). Италианският специалист обясни, че реферът е предупредил, че може да спре мача.

"Какво ми каза реферът? Той каза, че феновете са хвърлили запалка два пъти и ако я хвърлят отново, мачът ще трябва да бъде спрян, което и се случи“, цитира Marca думите на Анчелоти.

С напредването на мача феновете на Атлетико започнаха да хвърлят чужди предмети по терена и към Куртоа. Реферът изпрати отборите на трибуната. След 20-минутна пауза мачът бе подновен.

Защитникът на гостите Едер Милитао откри резултата в мача, но в 90+5-ата минута Атлетико се спаси от поражение с гол на Анхел Кореа.