Барселона сензационно загуби от Осасуна (видео)

Завърши мачът от 8-ия кръг на испанската Ла Лига, в който се срещнаха Осасуна и Барселона. Мачът се игра на стадион "Ел Садар" в Памплона и завърши с победа 4:2 за домакините.

Каталунският тим започна ужасно: до 28-ата минута резултатът бе 2:0 срещу тях. В 18-ата минута нападателят на Осасуна Анте Будимир откри резултата в мача, а  в 28-ата минута нападателят Браян Сарагоса увеличи аванса на домакините.

В 53-ата минута Виктор намали разликата и феновете на Барселона можеха да си помислят, че ще има обрат...

Но в 73-ата минута на мача Будимир реализира дузпа, а в 85-ата минута Бретонес доведе резултата до неприлично ниво – 4:1. Изглеждаше, че това ще е крайният резултат, но Ямал отбеляза втория гол за своя отбор в мача в 89-ата минута.

Така момчетата на Ханси Флик допуснаха за първи път загуба през този сезон в Ла Лига.

Осасуна - Барселона 4:2

Голове : Будимир, 18, 72 (дузпа), Сарагоса, 28, Бретонес, 85 - Виктор, 53, Ямал, 89

Осасуна : Ерера — Аресо (Ерандо, 85), Катена, Бойомо, Хуан Круз (Видал, 84) — Ибанез, Торо, Орос — Гарсия (Бретонес, 77), Будимир, Сарагоса

Барселона : Пеня — Кунде, Домингес, Кубарчи, Мартин (Балде, 70) — Торе (Диас, 59), Гарсия, Педри — Торе (Диас, 59), Левандовски (Касадо, 70), Виктор (Ямал, 59)