Дубъл на Мбапе донесе победата на Реал Мадрид над Бетис

В рамките на четвъртия кръг на испанското първенство Реал Мадрид гостува на Бетис.

Дубълът на Килиан Мбапе помогна на отбора на Карло Анчелоти да спечели три точки. Имайте предвид, че това са първите голове на французина за отбора на Мадрид в Ла Лига. Преди това той отбеляза гол в Суперкупата на УЕФА.

В 67-ата минута нападателят на Реал Мадрид Мбапе откри резултата в мача, получавайки пас от Федерико Валверде. Крайният резултат в мача постави също Мбапе в 75-ата минута, стреляйки в долния десен ъгъл на вратата - 2:0.

Реал Мадрид спечели осем точки от четири мача и е на второ място в класирането на испанското първенство за сезон 2024/2025. Бетис събра две точки и е на 17-о място. Барселона е на първо място с 12 точки.