Симеоне: Слаб мач и за двата отбора

Старши- треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне коментира равенството от мача от 23-ия кръг на испанската Примера лига с Реал Мадрид (1:1).

"Слаб мач и за двата отбора. Реал бе по-добър от нас, но мачът не бе страхотен. Отборите играха премерено, внимателно, никой не искаше грешки. Второто полувреме беше подобно. Голът, който отбелязахме, ни позволи да направим равенство, което ще ни помогне да продължим борбата си в първенството.

Атлетико искаше да вземе една точка до самия край на мача. Отборът продължи да търси възможност да отбележи гол и в резултат стигна до заслужено равенство“, заяви Симеоне.

Припомняме, че приключи мачът от 23-ия кръг на испанската Ла Лига, в който се изправиха Реал Мадрид и Атлетико Мадрид. Лос Бланкос завършиха наравно с момчетата на Диего Симеоне с резултат 1:1.

След резултата от този мач Реал събра 58 точки и заема първото място в таблицата. Атлетико, след подобен брой мачове в Ла Лига, спечели 48 точки и е на четвърто място.