Пелегрини: Желанието ни за победа доведе до загуба

Старши -треньорът на Бетис Мануел Пелегрини коментира поражението в мача от 21-ия кръг на испанската Примера лига с Барселона (2:4).

"Бях доволен от второто полувреме. През първото полувреме те владееха топката, но положенията бяха малко, а голът се оказа успешен. Те владееха повече топката и контролираха повече играта, но второто полувреме бе абсолютно наше. Още в началото направиха 0:2 и изчезнаха от терена. Имахме положения, голове на Иско...

Ако не сме интензивни и организирани, трудно можем да спечелим топката. Имаха много притежание. През първото полувреме натиснахме. Желанието ни за победа доведе до загуба на мача в 90-ата минута“, заяви Пелегрини.

В момента Барселона е на трето място в испанското футболно първенство с 44 точки за 20 кръга. Бетис на свой ред е на девета позиция с 31 точки след 21 срещи.