Защитник на Алмерия: Не ни позволиха да спечелим на "Бернабеу"

Защитник на Алмерия: Не ни позволиха да спечелим на

Защитникът на Алмерия Марк Пубил коментира изпуснатата победа в мача от 21-ия кръг на испанската Примера с Реал Мадрид (2:3)

"Мисля, че някой не ни позволи да спечелим тук на "Бернабеу" днес“, заяви Пубил, цитиран от DAZN.

Припомняме, че по време на срещата възникнаха три спорни епизода, които бяха решени не в полза на Алмерия, като главният рефер на срещата Франсиско Хосе Ернандес Маесо прибягна до видеоповторение при вземане на решенията си. Първо съдията реши да отсъди дузпа срещу Алмерия в 56-ата минута на мача, която в крайна сметка бе реализирана от Джуд Белингам. След това Маесо реши да отмени гола на Алмерия срещу Реал Мадрид в 62-ата минута на мача. След това реферът отново отсъди в полза на Реал Мадрид, като призна гола на Винисиус в 67-ата минута след преглед на видео повторение.