Шави коментира скандалния мач Реал Мадрид - Алмерия

Старши- треньорът на Барселона Шави говори за скандалния мач от 21-ия кръг на испанската Примера Реал Мадрид - Алмерия (3:2).

"Ще бъде много трудно да спечелим тази лига. Има неща, които не ме устройват“, заяви Шави.

Припомняме, че по време на срещата възникнаха три спорни епизода, които бяха решени не в полза на Алмерия, като главният рефер на срещата Франсиско Хосе Ернандес Маесо прибягна до видеоповторение при вземане на решенията си. Първо съдията реши да отсъди дузпа срещу Алмерия в 56-ата минута на мача, която в крайна сметка бе реализирана от Джуд Белингам. След това Маесо реши да отмени гола на Алмерия срещу Реал Мадрид в 62-ата минута на мача. След това реферът отново отсъди в полза на Реал Мадрид, като призна гола на Винисиус в 67-ата минута след преглед на видео повторение.