Гризман: Не успяхме да спрем Грийнууд и това ни струва мача

Нападателят на Атлетико Мадрид Антоан Гризман похвали играча на Хетафе Мейсън Грийнууд в мача от 18-ия кръг на испанската Примера лига, завършил при резултат 3:3.

"Мейсън Грийнууд наистина ни създаде проблеми през второто полувреме. Не можахме да го спрем и това ни струва играта“, заяви Гризман.

До края на мача Атлетико водеше с 3:1. Гризман се разписа на два пъти, а Алваро Мората отбеляза един, докато Борха Майорал се разписа срещу съперника. В същото време тимът на Диего Симеоне игра в малцинство от 38-ата минута, като бранителят на тима Стефан Савич получи два жълти картона.

Все пак в 87-ата Оскар Родригес върна едно попадение, а в 90+3-ата минута Майорал реализира дузпа, която донесе равенство на Хетафе.