Барса се измъчи за победата над Селта

Барселона успя да удържи победата над Селта и след минималното 1:0 на "Камп Ноу" в двубой от 8-ия кръг на Ла Лига каталунците продължават да са с равни точки с Реал Мадрид преди Ел Класико.

Гол на Педри в 17-ата минута даде спокойствие за домакините, но през цялото второто полувреме те бяха надиграни от своя съперник.

След почивката също бе интересно. В 47-ата минута Оскар Родригес беше изведен сам срещу Тер Стеген, но не успя да нанесе хубав удар и прати топката в аут.

В 70-ата минута Ларсен прати топката в мрежата, след като просто бутна топката с глава от около метър разстояние след намеса на Тер Стеген. Преди това Галан проби много добре през каталунската отбрана и стреля, което съответно наложи намесата на германеца.