Жълтата подводница обърна Хетафе (видео)

Виляреал се наложи над Хетафе с 2:1 в мач от 34-тия кръг на Ла Лига. Домакините бяха по-активния отбор и заслужено се поздравиха с 3-те точки, след като успяха да направят обрат. Срещата започна с техен натиск, но удари на Санти Касорла и Джузепе Роси не попаднаха в целта. Гостите изненадващо откриха резултата с гол на Педро Риос в 32-ата минута. Последваха нови удари на Роси и Касорла, които отново нямаха шанс да се разпишат.

След почивката натискът на Виляреал се засили и това даде резултат. В 61-ата минута Кани изравни резултата. С асистенция в случая се отчете Карсорла. Двамата с Роси бяха най-дейни на терена, а италианецът дори записа името си сред голмайсторите в 74-ата минута, оформяйки крайното 2:1 за "Жълтата подводница".