Барса с класика срещу Севиля (видео)

Барселона се наложи над Севиля като гост с резултат 3:0 в мач от 4-ия кръг на испанската Ла Лига. “Каталунците" вече имат 10 точки (3 победи, 1 равенство) след първите 4 кръга от шампионата. Така гостите продължиха лошата серия на андалусийци, който все още нямат победа от началото на кампанията.

В 21-ата минута Дембеле подаде към Левандовски в наказателното поле, който елегантно копна топката над вратаря. В първия момент Фернандо успя да избие топката пред голлинията, но Рафиня бе заел добра позиция и отблизо с глава вкара за 0:1.

Барселона удвои преднината си в 36-ата минута. Жул Кунде с прекрасен пас от фланга намери Левандовски пред наказателното поле между двама защитници, полякът овладя на гърди и от воле прати кълбото в мрежата за 0:2.

В 50-ата минута Барселона стигна до трето попадение. Центриране на Рафиня бе свалено от Кунде с глава към Ерик Гарсия, който отблизо прати топката в мрежата за крайното 0:3.