Реал Мадрид с 4-та поредна победа (видео)

Шампионът Реал Мадрид остана самотен на върха на класирането на испанската Ла Лига, след като записа четвърта поредна победа – 2:1 срещу Бетис, който до този момент беше безгрешен.

Хората на Карло Анчелоти излязоха напред след само девет минути игра – Давид Алаба изведе Винисиус Жуниор очи в очи с вратаря Руи Силва, като бразилецът прати топката в мрежата с майсторски прехвърлящ удар.

Гостите обаче успяха да отговорят много бързо. След центриране отляво, Иглесиас успя да свали към Каналес, който с премерен удар направи 1:1.

Футболистите на домакините се опитаха да отговорят почти моментално. Винисиус направи уникален пропуск, а минути след това Руи Силва направи страхотно спасяване, за да запази равенството. Алаба също имаше своя шанс, но късметът не бе на негова страна.

Реал стигна до успеха в средата на втората част, когато резервата Федерико Валверде асистира на Родриго – 2:1.