Барса с победа като за финал на американското си турне

Барселона стигна победа с 2:0 над Ню Йорк Ред Булс в последния си мач от лятното американско турне.

Двубоят се игра на “Ред Бул Арена" в Ню Джърси, а каталунците и за миг не оставиха съмнения в превъзходството, като успехът им можеше да е по-изразителен.

Резултатът бе открит пет минути преди почивката. Усман Дембеле получи топката отляво на вратата и с удар с десния крак прати топката в мрежата под плонжа на вратаря за 1:0.

След почивката падна още едно попадение, макар да имаше не малко положения за Барса. Роберт Левандовски обаче нямаше ден и пропусна няколко добри възможности. Все пак в 87-ата минута Барселона стигна до втори гол чрез Мемфис Депай, който излезе на терена, за да замени Роберт Левандовски 20 минути преди края.