Анчелоти: Важно бе да дам шанс на някои футболисти

Старши -треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти коментира загубата с 1:0 от Атлетико Мадрид в мач от 35-я кръг на Примера дивисион.

“Не съм доволен от първото полувреме. И в други мачове бяхме в ролята на догонващи, но психологията беше от решаващо значение. Очевидно, Атлетико имаше предимство в това отошение, което не е нормално. Не ни трябваха точки, но искахме да играем добре. Направихме го след почивката, когато бяхме близо до изравняването.

Важно бе да дам шанс на футболистите, които по-рядко играят. Разполагаме с достатъчно време да се подготвим за финала за Шампионската лига. Ще тренираме и тактически, и за физическа сила. Ще има ротации до края на сезона. Модрич, Бензема и Винисиус ще са титуляри срещу Леванте в четвъртък", заяви Анчелоти.