Лопетеги: Севиля се страхуваше да спечели

Старши-треньорът на Севиля Хулиен Лопетеги коментира загубата с 3:2 от Реал Мадрид в мач от 32-я кръг на Примера дивисион.

"Разбира се, Реал Мадрид се подобри през второто полувреме, но ние се подобрихме значително след почивката. Мога само да отбележа, че гостите явно трябваше да останат в малцинство.

По време на почивката говорихме как да продължим мача в същия дух. Направихме три смени поради контузии, една от които заради Камавинга. Като цяло играчите не разбраха как да завършат положенията си. Усещането е, че Севиля се страхуваше да спечели. Реал Мадрид намали изоставането много бързо и дори тогава ни накара да се усъмним. Тъжно е. Добро първо полувреме, но има и второ полувреме на мача.

Хандбалът на Винисиус? Очевиден фаул, всички го видяха", заяви Лопетеги.