Симеоне: Ще запомня тази вечер

Старши- треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне коментира срещата с Валенсия от 22-я кръг на Примера дивисион. Напомняме, че "дюшекчиите" постигнаха победа с 3:2, след като губеха с два гола. Последните две попадения на столичани паднаха в добавеното време.

"През първото полувреме ние не бяхме себе си, не можехме да играем собствения си футбол. Това бе обезпокоително, но се опитахме да останем спокойни. Казах на момчетата, че ако загубим, ще го направим с достойнство.

През второто полувреме най-накрая познах отбора си - започнахме да играем. Беше фантастично време, ще запомня тази вечер", заяви Симеоне.

Атлетико е 4-ти в испанската лига с 36 точки. Валенсия има 29 точки, отборът е на девето място. Реал Мадрид е начело в Ла Лига с 49 точки.