Шави: Знаехме за контраатаките на Бетис

Старши треньорът на Барселона Шави коментира поражението в мача от 16-ия кръг на Примера дивисион с Бетис (0:1).

"Мисля, че пропуснахме, когато играхме най-добре. Трябваше да спрем контраатаките на Бетис. Понякога трябва да мислите повече за тактиката. Знаехме за контраатаките на Бетис.

Играхме много добре 20-25 минути. Жалко е, че загубихме, като се има предвид нашата игра. Загубата по този начин е много болезнена, особено у дома. Но това е футбол. Подобна ситуация беше и в мача с Виляреал (3:1), но тогава победихме.

Отборът не заслужаваше да бъде победен. Не обичам да губя, а поражението ме тревожи. Трябва да продължим да работим. Не можете да допускате такива голове. Нямахме много време да изравним резултата. Жалко, че не успяхме да спечелим точки. През второто полувреме можехме да победим“, заяви Шави.