Реал с победа, но Бензема се контузи (видео)

Реал Мадрид се наложи с 2:0 при визитата си на Реал Сосиедад  в Сан Себастиан в двубой от кръга на Лига 1.

"Белите" получиха тежък удар в 16-ата минута. Намиращият се в блестяща форма Карим Бензема трябваше да напусне терена поради контузия. Той бе заменен от Лука Йович. Тепърва ще става ясно колко сериозна е травмата на французина.

След почивката хората на Карло Анчелоти постигнаха целта си. В 47-ата минута вратарят  Ремиро нямаше какво да направи, след като Винисиус се разходи през защитата на съперника, подаде на Йович, който отлично му върна и бразилецът откри резултата.

Десет минути след това Реал стигна до втория си гол. След центриране Каземиро свали топката с глава и Йович се озова на отлична позиция, за да се разпише.

До края имаше още положения, но до нов гол така и не се стигна.