Атлетико Мадрид спечели минимално срещу Осасуна (видео)

Атлетико Мадрид спечели срещу Осасуна с резултат 1:0 в мач от 14-тия кръг на испанската Ла Лига.

Гостите можеха да поведат още в 37-ата минута, но вратарят Ян Облак спаси удар на Лукас Торо. В 56-ата минута Антоан Гризман имаше поводи за голова радост, но набързо чу сигнала за засада.

В 81-ата минута след опасен шут на Караско топката като по чудо не влезе във вратата на Осасуна. Пак той бе замесен и при гола, който падна в 87-ата минута. Тогава той центрира от корнер и Фелипе с глава не остави шансове на стража на гостите.

По този начин селекцията на Чоло Симеоне се доближи на две точки от върха, където към този момент е Севиля. Поражението е трето поредно за памплонци, който вече са осми с 19 пункта.