Барса и Селта с пълен обрат и много голове (видео)

Селта и Барселона изиграха мач, в който паднаха много голове и в крайна сметка завърши при 3:3.

Първото попадение падна още в 5-та минута след като Жорди Алба подаде на Ансу Фати, който даде преднина на Барса за 0:1. В 18-та минута не закъсня и втория гол отново за гостите. Серхио Бускетс откри пространство на границата на наказателното поле и стреля прецизно, преодолявайки Дитуро за 0:2. Без да губят време гостите организираха нова атака и вкараха още един гол в 34-та минута. Мемфис Депай не сгреши за 0:3.

Оттук нататък тръгна обрата в мача. В 52-та минута Селта върна един гол и промени резултата на 1:3. В 74-та минута натискът на домакините даде резултат и добави още един гол. За 2:3 се разписа Нолито. Последните секудни се оказаха истински кошмар за Барса. Яго Аспас беше намерен н границата на наказателното поле от Хави Галан и с мощен удар разстреля Тер Стеген за крайното 3:3.