Сарагоса с разгромна победа срещу Валенсия

Сарагоса победи Валенсия с 4:0 в мач от от 28-ия кръг на Ла Лига. Още в 5-ата минута на срещата Ярошик бе точен с глава и откри резултата. В 26-ата минута Бертоло бе близо до ново попадение във вратата на гостите, но удара му пропусна целта.

Пет минути преди края на първата част, Ерера покачи на 2:0. През второто полувреме играчите на Сарагоса продължиха с атаките и това оказа влияние върху "прилепите". В 65-ата минута съдията изгони Мариус Станкевичус от отбора на Валенсия, като освен това отсъди и дузпа, която бе превърната в гол от Габи.

Само 10 минути по-късно главният рефер отново посочи бялата точка и отново Габи бе точен и попадна в прегръдките на свойте съотборници, оформяйки крайното 4:0 за Сарагоса.