Атлетико надделя над Бетис (видео)

Атлетико Мадрид и Бетис изиграха мач от 12-ия кръг на Ла Лига. Домакините победиха с 3:0 своя противник в днешния двубой. С тази победа Атлетико изпреварва Бетис във временното класиране. Въпреки че според статистиката владението на топката е било по равно за двата отбора, домакините са изработили повече удари към противниковата врата.

Първото попадение в мача дойде в 25-та минута, когато Яник Ферейра Караско откри резултата за 1:0 и даде преднина на Атлетико. Следващият гол бе отново за домакините в 63-та минута като този път той бе дело на играч на Бетис. Автогол си вкара Херман Пецела. За 3:0 се разписа в 80-та минута и Жоао Феликс и така Атлетико Мадрид заяви категорично превъзходството си в днешния двубой.