Райо Валекано заслужено победи Барселона (видео)

Райо Валекано и Барселона изиграха мач от 11-ия кръг на Ла Лига. Мачът завърши с победа на домакините с 1:0. Те от своя страна запазват преднината си пред Барселона във временното класиране на Ла Лига.

Голът за Райо Валекано падна в 30-та минута, когато след грешка на Бускетс в центъра на терена Фалкао завърши атаката и успя да отбележи в четвърти пореден свой мач срещу Барса за 1:0.

В 62-та минута Коутиньо се опита да помогне на отбора си, но беше неточен. В 72-та минута Барселона си изработи дузпа, но ударът на Депай бе спасен от вратаря Столе Димитриевски. После обаче Мемфис изрита стража в главата, като не изглеждаше да има умисъл в това. Влизането на лекарския екип доведе до спиране на играта за известно време.