Голове в добавеното време спасиха точката за Валенсия

Валенсия и Майорка не се победиха в мач от 10-ия кръг на Ла Лига. Срещата на "Местая" завърши 2:2.

Анхел откри резултати в 32-ата минута. Канг-Ин Лий проби страхотно от дясното крило към центъра. След като подмина двама играчи на Валенсия, той пусна пас по земя към включилия се от втора позиция Анхел Родригес, който с удар в левия ъгъл прати топката в мрежата на Силесен.

Диакиби удвои с автогол в полза на Майорка в 35-ата минута. При ситуацията имаше претенции, че има нарушение в атака, но след преразглеждане с ВАР, съдията зачете гола.

В 55-ата минута гостите останаха с човек по-малко след втори жълт картон на Кангин.

В 93-ата минута Гонсало Гедеш препарира Маноло Рейна с удар от повече от 20 метра. Това обаче не бе всичко в този мач. С гол след края на даденото от съдията 7-минутно продължение на Хосе Гая се стигна до крайното 2:2.