Късен гол спаси точката за Валенсия срещу Билбао (видео)

Валенсия и Атлетик Билбао не успяха да излъчат победител, завършвайки наравно - 1:1 в двубой от 6-ия кръг на Ла Лига. През първата част така и не падна гол, макар да имаше положения и пред двете врати.

Хората на Марселино поведоха в 68-ата минута. Иниго Мартинес се оказа най-съобразителен при центриране от корнер и между двама съперници от Валенсия преодоля Силесен с глава.

В продължението обаче Андре беше точен за 1:1. Така във втори пореден кръг отборът от Билбао допуска гол в добавеното време и губи точки.

Попадението за 1:1 падна в момент, в който домакините бяха с човек по-малко след изгонване на Макси Гомес. По този начин “прилепите" се разминаха с трета поредна загуба, но пък и съперникът не е побеждавал от толкова срещи насам.