Барселона едва спаси точката срещу Гранада (видео)

Барселона и Гранада завършиха наравно при резултат - 1:1 в среща от 5-ия кръг на Ла Лига. Гостите поведоха още във 2-ата минута, след като точен бе Домингош Дуарте с глава след перфектно центриране на Серхио Ескудеро.

Каталунците се настаниха в половината на съперника след този гол, като последва греда на Сержи Роберто. В края на първата част пък Луис Максимиано направи блестящо спасяване след удар с глава на Араухо.

Каталунците бяха амбицирани да се реваншират пред феновете си след почивката. В 78-ата минута Де Йонг сътвори невероятен пропуск. Нидерландецът не успя да прати топката във вратата, въпреки че се намираше на отлична позиция. Все пак в края на двубоя Роналд Араухо успя да се разпише и да донесе точка на Барса.