Бордалас: Зле прочетохме последните минути

Старши -треньорът на Валенсия Хосе Бордалас коментира поражението с 2:1 от Реал Мадрид в мач от петия кръг на Примера дивисион.

"Тъжни сме, защото смятам, че отборът положи невероятни усилия, въпреки, както казвате, проблемите, които имахме в началото на мача с Корея и Солер. Мисля, че отборът бе на много високо ниво, подготвеният от нас сценарий бе изпълнен перфектно, превъзхождахме, оказвахме голям натиск, принудихме Реал Мадрид да се чувства неудобно, контролирахме всичко...

Разбира се, такъв опитен отбор като Реал Мадрид имаше шансове, но без опасност. През второто полувреме ние поведохме и е много тъжно да загубим, защото отборът отработи 75 перфектни минути. Трябваше да знаем как да се справим с тези последни минути. Разрешихме да заемат центъра на терена, прочетоха зле тези последни минути и в крайна сметка трябваше да платим за това. В допълнение, умората в последния сегмент се отрази, защото екипът положи големи усилия", заяви Бордалас.

В тази среща Реал губеше до 86 -ата минута, но успя да вкара два гола в края на срещата и да грабне победата.