Реал Сосиедад изпусна да победи Севиля (видео)

Реал Сосиедад изпусна отличен шанс да победи Севиля в сблъсъка им от 5-ия кръг на Ла Лига и завърши 0:0 срещу андалусийци.

В 27-та минута Микел Оярсабал изпусна златен шанс да даде аванс на домакините, след като изпусна дузпа, отсъдена заради игра с ръка на Диего Карлос.

В 34-ата минута стражът на андалусийците отново се намеси ключова и отрази опасен удар на Александър Исак.

В добавеното време на първата част Аднан Янузай стреля директно от пряк свободен удар. Боно отново беше заел добра позиция и успя да реагира навреме, така че да запази нулевото равенство.

След час игра пък Севиля беше близо до победен гол, но Ен Несири направи огромен пропуск и така срещата остана без победител.

Така Реал Сосиедад е четвърти в подреждането с 10 точки, а Севиля заема шеста позиция с 8 (и мач по-малко). Андалусийците все още нямат поражение този сезон - 2 победи и 2 равенства.