Роналдо се контузи при разгромна победа на Реал над Малага

Реал Мадрид разгроми Малага с 7:0 в мач от 26-и кръг в Примера дивисион. Играчите в бяло доминираха през цялото време и без проблеми стигнаха до попадения.

Начало на головата фиеста даде Карим Бензема в 27-ата минута, след като засече центриране на Чаби Алонсо за 1:0. Десет минути по-късно Анхел ди Мария удвои резултата. В 45-ата минута Ди Мария намери добре Марсело Виейра, който с мощен удар направи резултата класически.

През второто полувреме възпитаниците на Жозе Моуриньо продължиха да мачкат своя съперник и лесно достигаха до противниковата врата. В 50-ата минута звездата на отбора Кристиано Роналдо също записа името си сред голмайсторите за 4:0.

Последва попадение на Бензема в 63-ата минута, а отново Роналдо в 67-ата (от дузпа) и 77-ата минута оформи крайното Реал Мадрид - Малага 7:0. Лошата новина в щаба на мадридчани е, че Кристиано се контузи малко преди края на срещата и напусна терена. Не е ясно дали травмата на португалската звезда е сериозна.