Бързи три гола донесоха успеха на Реал срещу Кадис (видео)

Реал Мадрид вкара три гола в рамките на десет минути, за да се наложи с 3:0 при гостуването на Кадис от 31-ия кръг на Ла Лига. По този начин "кралете“ излязоха на първо място в класирането, след като изравниха Атлетико Мадрид по точки, но воденият от Зинедин Зидан тим има по-добри показатели в директните сблъсъци.

В 28-ата минута Реал Мадрид получи правото да изпълни дузпа, след като Винисиус бе фаулиран от Исак Карселан. Главният съдия Антонио Матеу Лаос прегледа ситуацията с ВАР и посочи бялата точка. Зад топката застана Карим Бензема и с изстрел в долния десен ъгъл откри резултата.

Три минути след гола на Бензема Реал Мадрид реализира второ попадение, с което се доближи още повече до победата. Бензема получи топката отляво на вратата, показа техника и с чудесно центриране качи топката на главата на Алваро Одриосола, а той с прецизен удар я насочи до гредата и Ледесма не съумя да спаси - 0:2.

Реал Мадрид вкара трети гол в 40-ата минута, когато Каземиро асистира за второто попадение на Карим Бензема в двубоя.