Реал спечели само точка срещу Хетафе (видео)

Хетафе и Реал Мадрид завършиха наравно при резултат 0:0 на стадион "Колисеум Алфонсо Перес" в мача помежду си от 33-ия кръг на Ла Лига. В мача не паднаха попадения, но това не означава, че нямаше интересни ситуации пред двете врати. До гол така и не се стигна основно благодарение на блестящите намеси на двамата вратари.

В 24-ата минута Мата бе близо до откриването на резултата, но нацели греда. Малко след това Мариано за малко да се разпише. Той изпревари Сория, но впоследствие топката бе изчистена от голлинията от Максимович. След почивката Куртоа имаше доста работа, но той на няколко пъти се справи отлично и запази точката за своя тим.

Така Атлетико Мадрид остава водач във временното класиране със 70 точки, докато Реал е втори с 68.