Карлош: Този съдия ще получи като бонус мач през уикенда

Бившият футболист на Реал Мадрид, а сега директор на клуба за международни отношения Роберто Карлош  реагира на съдийството в 29-ия кръг на Примера дивисион между Барселона и Валядолид (1: 0).

Основният рефер на срещата Сантяго Хайме Латре в 79-ата минута, когато резултатът бе 0: 0, отстрани нападателя на гостите Оскар Плано. В крайна сметка каталунците вкараха десет минути по-късно и спечелиха трите точки.

"Сигурен съм, че след днешното този съдия ще получи като бонус някакъв мач през уикенда“, написа Карлош в профила си в Twitter.

Напомняме, че  Реал и Барселона ще се срещнат този уикенд в мач от 30-ия кръг на Примера дивисион. Срещата ще се състои на 10 април на стадион "Алфредо ди Стефано“ в Мадрид.