Куман: Имахме нужда от победа

Старши -треньорът на Барселона Роналд Куман коментира резултата от отложения мач от 1-ия кръг на Примерa с Елче (3: 0).

"След последните два неуспеха имахме нужда от победа. Барселона имаше отлично второ полувреме, тъй като отборът успя да отчете грешките, допуснати през първата половина на срещата. Увереността се повиши след първия гол, бяхме изключително съсредоточени. Трябваше да направя няколко замени, за да освежа играта. Винаги е възможно да направите равен у дома, но загубените точки в началото на сезона са скъпи. На никого не трябва да се прощава, тъй като нещата стават по-сложни.

Мисля, че отборът подобри играта си значително през второто полувреме. Ако успеем по-често да намираме Меси между линиите, тогава ще има много остри  моменти. Днес през второто полувреме го видяхме", заяви Куман.