Мароканец герой за Севиля при успеха над Сосиедад (видео)

С хеттрик на Юсеф Ен Несири отборът на Севиля победи Реал Сосиедад с 3:2 в мач от 18-ия кръг на испанското първенство. С успеха андалусийците се изравниха със Сосиедад по точки и двата отбора делят 5-6-о място, но Севиля има три мача по-малко от баските.

Несири откри головата си сметка в 4-а минута. Секунди след подновяването на играта съотборникът му Диего Карлош изрита топката в собствената си мрежа - 1:1. Мароканецът отново даде аванс на Севиля в 7-ата минута след пробив през центъра, но в 14-ата Александер Исак изравни за 2:2 след центриране от ъглов удар. След бурното начало головете секнаха.

Все пак падна още едно попадение, което бе факт в началото на втората част, когато Юсеф ен Несири се оказа на точното място и вкара за 3:2, оформяйки своя хеттрик и крайния резултат.