4-то поредно равенство за Виляреал в Ла Лига (видео)

Реал Бетис и Виляреал не успяха да излъчат победител, завършвайки наравно - 1:1 в среща от 13-ия кръг на Ла Лига.

"Жълтата подводница" удари рано в мача. Още в 5-ата минута Торес откри резултата, като гостите играха добре през първата част и заслужено се оттеглиха на почивка с гол аванс. С ранен гол започна обаче и второто полувреме. В 51-ата минута Айтор Руибал се разписа за Бетис и изравни. До края имаше още положения, но в крайна сметка до ново попадение така и не се стигна.

След това реми положението е следното: Бетис е на 7-мо място с 16 точки в актива си. Виляреал е на 4-та позиция с 22 пункта. Любопитно е да се отбележи, че това бе четвърто поредно реми за "Подводницата", като тимът ще трябва да постигне по-добре резултати вбъдеще, ако иска отново да се абонира за място в евротурнирите.