Реал Мадрид с малко очаквана загуба от новак (видео)

Испанският шампион Реал Мадрид  допусна малко очаквано поражение от новака Кадис с 1:0 като гост в мач от Примера Дивисион. "Белия балет" допусна първа загуба през новия сезон, след като показаха тотална безидейност срещу далеч по-скромния си опонент в днешния двубой.

В 16-ата Кадис заслужено откри резултата. Негредо свали кълбото за Лосано, който беше изпреварил Рамос. Лосано успя да преодолее вратаря за 1:0.

На почивката Зинедин Зидан извърши цели четири промени, включвайки Валверде, Милитао, Асенсио и Каземиро. Това обаче не даде особен резултат. 10 минути преди края удар на Бензема срещна гредата. Други интересни положения почти нямаше.

"Кралете" все пак остават на върха в подреждането с 10 пункта. По-впечатляващото е, че Кадис успя да се изравни по точки с шампиона, макар и да е с мач повече.