Рамос: Надявам се, че ще празнуваме титлата в четвъртък

Защитникът на Реал Мадрид Серхио Рамос коментира победата над Гранада с резултат 2: 1 в мач от 36-ия кръг на Примера дивисион.

"Все още не сме спечелили нищо, въпреки че желанието на отбора да спечели титлата е очевидно. Сега всичко зависи от нас и все още има точки, които трябва да бъдат спечелени. Нашата цел след възобновяването на първенството е да спечелим всеки мач и ние ще се опитаме да го направим. Правим всичко възможно да спечелим шампионата.

При  резултат 2:0 в наша полза допуснахме грешка и пропуснахме. Вместо да вкараме третия гол, ние се отпуснахме. Това не трябва да се допуска, защото всеки отбор може да те победи, ако не поддържате интензивността на играта. Спечелихме първото полувреме и загубихме второто.

Ла Лига може да бъде спечелена само чрез стабилност и ежедневна работа. Надявам се, че в четвъртък ще успеем да отпразнуваме титлата", заяви Рамос.