Юсеф Ен Несири спаси Севиля срещу Осасуна с гол в добавеното време

Юсеф Ен Несири вкара драматичен победен гол и помогна на Севиля да спечели с 3:2 над Осасуна, което им помогна да се изкачат на 3-о място в Примера преди края на кръга. Отборът на Хулен Лопетеги поведе с два гола след първото полувреме, като Ен Несири откри резултата в 13-ата минута след подаване на Оливер Торес, а в края на полувремето Лукас Окампос удвои след корнер.

В 54-ата минута вратарят на Осасуна Серхио Ерера получи директен червен картон, след като игра с ръка извън наказателното си поле. Гостите обаче не се отказаха и 20 минути по-късно вече бяха изравнили след попадения на Аридане (64') и Роберто Торес (74'-дузпа). В края обаче Юсеф Ен Несири успя да донесе успеха на своя тим.

Севиля е 3-ти в класирането с 46 точки в актива си. Осасуна е на 12-та позиция с 31 пункта.