Лено: Арсенал заслужаваше такъв резултат

Вратарят на Арсенал Бернд Лено сподели мнение за домакинската загуба с 3:0 от Манчестър Сити през уикенда.

"Играта приключи 4-5 минути след началото на срещата. Мисля, че през първото полувреме заслужихме този резултат. През втората част също не можахме да овладеем топката и не създавахме положения.

В момента си струва да признаем, че има разлика между нашите отбори. Имаме качества, но не достатъчно интензивност. Добре е, че Арсенал има седмица за работа и обсъждане на тази ситуация. Трябва да променим манталитета си.

Добре е да знаем какво ще се случи в бъдеще или през следващите седмици, но това не е наша работа, а работата на клуба. Приемаме Фредрик Юнгберг, той върши добра работа. Не мисля, че мениджърът  е проблем. Всеки трябва да гледа на себе си и да бъде честен със себе си. Ако всички бяха дали всичко от себе си ... Основното е манталитетът", заяви Лено.