Реал Мадрид разочарова феновете си при първото си домакинство за сезона

Феновете на Реал Мадрид не останаха доволни при първия мач на "Белия балет" на "Естадио Сантяго Бернабеу" за този сезон. Столичани стигнаха само до 1:1 с Валядолид в среща от втория кръг на Ла Лига. Срещата дори вървеше към нулево равенство, но две късни попадения белязаха края на мача.

Карим Бензема откри резултата в 82-рата минута със своето попадение номер 150 в Ла Лига. Рафаел Варан центрира към границата на наказателното поле, Бензема стреля по безпощаден начин, без да остави шансове на вратаря. Гостит обаче шокираха феновете на стадиона, след като Серхио Гуардиола изравни в 88-ата минута.

Като цяло "белите" могат да съжаляват, тъй като пропуснаха доста положения, като при едно от тях Йович нацели греда.