Реал се справи с Фенерите в мач с осем гола - бивш играч на Левски се разписа срещу Белия балет

Реал Мадрид спечели третото място на приятелския турнир "Ауди къп" в Мюнхен. Това стана факт, след като "Белия балет" победи с 5:3 Фенербахче. Двубоят в баварската столица зарадва феновете, тъй като паднаха доста голове.

Добър мач направи бившият футболист на Левски Гари Родригес, който вече носи екипа на турския гранд. Националът на Кабо Верде се разписа в мрежата на 13-кратния европейски клубен шампион, като с попадението си откри резултата в 6-та минута. Реал изравни скоро след това чрез Карим Бензема. Французинът заби втория си гол в мача в 27-мата минута за пълния обрат. Фенербахче изравни в 35-ата минута чрез Набил Дирар.

Още в началото на втората обаче Бензема оформи хеттрика си, разписвайки се с глава след центриране на Лукас. В 59-ата минута дойде и най-красивият момент в мача, след като Озан Туфан изравни за 3:3 с удар от около 30 метра.

В 62-рата минута Начо реализира за 4:3, а крайният резултат бе оформен от Мариано Диас в 80-ата минута.