Валенсия стигна само до точка срещу Еспаньол (видео)

Валенсия и Еспаньол не успяха да излъчат победител в днешния двубой от 24-ия кръг в Примера дивисион, завършвайки при нулев резултат. В четвъртък футболистите на Валенсия изнесоха много силен мач срещу Селтик в Шотландия и се наложиха с 2:0, с което почти си гарантираха продължаването напред в Лига Европа. Днес обаче "прилепите" видимо бяха уморени.

В 36-ата минута Кевин Гамейро удари греда, а след почивката той бе близо до гол след ефектно изпълнение със задна ножица, но без успех. Гостите останаха и с човек по-малко, след като в 95-ата минута Хави Лопес получи втори жълт и съответно червен картон.

След това равенство, Валенсия заема осмото място във временното класиране в Ла Лига с актив от 32 точки, докато Еспаньол е 12-ти с 29.