Виляреал профука два гола пасив и взе само точка от Еспаньол (видео)

Виляреал беше много близо до първа победа в Ла Лига от девет кръг насам. "Жълтата подводница" обаче профука аванс от 2:0 при домакинството си на друг закъсал тим - Еспаньол. Двубоят от 22-ия кръг завърши 2:2. В 37-ата минута Висенте Ибора реализира първия си гол за клуба след трансфера от Лестър, а в 65-ата отличният днес Санти Касорла беше точен от дузпа, удвоявайки аванса на своя тим.

Обратът обаче бе факт, след като първо при изпълнение на фаул, Асенхо изпусна топката, която бе довкарана от съотборника му Даниеле Бонера, който си вкара по безумен начин автогол в опит да изчисти далеч от вратата.

Минути по-късно Еспаньол стигна до паритет след фамозно изпълнение на Росалес, който с диагонален удар извън наказателното поле с вътрешен фалц, прати топката в сглобката за крайния резултат 2:2.