Реал взе дербито срещу Севиля (видео)

Реал Мадрид стигна до труден успех в битката за третото място в Ла Лига. Момчетата на Сантиаго Солари изиграха силен мач и повалиха прекия съперник Севиля с 2:0 на "Естадио Сантиаго Бернабеу" в среща от 20-ия кръг на шампионата.

Всичко в този мач се реши в последните 15 минути. Иначе положения имаше и пред двете врати, като Модрич нацеи греда след час игра. В 67-ата Дани Себайос удари напречната греда с превъзходен фалцов изстрел. Така се стигна до 78-ата минута, когато  Каземиро реализира страхотен гол. Той изстреля топката от 25 метра, вратарят Вацлик игра с кълбото, но го насочи в напречната греда и след това в мрежата - 1:0.

В добавеното време на срещата Модрич се озова сам срещу Вацлик и с прецизен шут покрай него го преодоля за крайното 2:0.