Реал с късна победа над Бетис

Реал Мадрид стигна до много трудна, но важна победа над Бетис с 2:1 в двубой от 19-ия кръг на испанската Ла Лига, игран на стадион "Бенито Вилямарин". Лука Модрич (13') даде аванс на своя тим, без да остави шансове на вратаря на домакините от Бетис. Отново Модрич имаше възможността да удвои преднината на тима си, но ударът му в 25-ата мина малко над напречната греда.

Бетис изравни резултата в 70-ата минута, когато Каналес беше точен, а попадението беше зачетено и с помощта на видеоасистента. Така резултатът стана 1:1. В 84-ата минута резервата Кристиан Тейо пропусна добра възможност. Центриране отдясно стигна до юношата на Барселона, който засече топката от воле, но ударът бе неточен.

В края на двубоя страхотно изпълнение на Дани Себайос от пряк свободен удар донесе трите точки за "Белия балет" в този двубой.