Реал продължава напред за Купата след още един разгром (видео)

Реал Мадрид преодоля с лекота първото си препятствие в Купата на Краля. Европейският и световен клубен шампион разби третодивизионния Мелия с 6:1 на стадион "Сантяго Бернабеу" и с общ резултат 10:1 продължава към осминафиналите. Сантяго Солари очаквано даде почивка на повече си титуляри след убедителния успех в първата среща.

След добри първи 30 минути и няколко шанса пред гола Реал поведе в 33-та минута с гол на Марко Асенсио, а две минути по-късно отново той удвои. В 39-та резултатът вече бе класически след попадение на Хави Санчес. Три минути след подновяването на играта и Иско се разписа за 4:0, а Винисиус Джуниор отбеляза петия гол за "Белия балет". Почетният гол за гостите дойде в 82-та минута след отбелязана дузпа на Ясин Касми, а Иско в 83-та минута оформи и крайното 6:1.