Лопетеги: Липсваше ни точност в завършващата фаза

Старши-треньорът на Реал Мадрид Хулиен Лопетеги сподели мнение за мача с Атлетик от четвъртия кръг на Примера дивисион, който завърши при резултат 1:1.

"Атлетик е от тези отбори, които високо пресират и усложняват живота на съперника. Реал имаше проблеми през първото полувреме, но значително прибавихме след почивката. Отборът започна да играе по-успешно в изграждането и имаше повече положения. Това бе много интензивен мач.

Иско? Доверявам му се. В него виждаме играча, който е способен да получи топката, намирайки се зад полузащитниците на съперника.

Изглеждахме значително по-добре след почивката и можехме да вкараме повече от един гол, но не бяхме успешни в завършването на атаките", заяви Лопетеги.

Реал за първи път загуби точки през сезона. По-рано столичани записаха три победи в три мача. В момента Реал Мадрид е втори в класирането на Примера дивисион с актив от девет точки.