Леванте и Реал Мадрид поделиха по точка (видео)

Реал Мадрид се изложи, завършвайки наравно - 2:2 при визитата си на Леванте в среща от 22-ия кръг на Примера. Серхио Рамос откри в 11-ата минута. Защитникът се извиси при едно центриране от ъглов удар и стреля с глава, Бензема заблуди вратаря Ойер, а топката влетя в мрежата му - 0:1.

В 42-ата Боатенг изравни. Педро Моралес пробва удар, който беше спасен от Кейлор Навас, но топката попадна у Ели Боатенг. Последният стреля извън наказателното поле и намери мрежата за 1:1.

В 66-ата минута Иско замени изигралия слаб мач Бейл. Този ход на Зидан се оказа добър. В 81-ата минута Бензема подаде към Иско на дузпата, а халфът имаше време да овладее и да стреля между множество хора, намирайки непокрития ъгъл - 1:2. Минута преди края Пацини оформи крайния резултат, носейки заслужена точка на своя тим.