Реал победи, но не убеди срещу Малага (видео)

Реал Мадрид се наложи над гостуващия Малага с 3:2 в мач от 13-ия кръг на Примера дивисион. "Белите" отново направиха колеблив мач и въпреки победата, на моменти разочароваха феновете си на “Сантиаго Бернабеу".

В 10-ата минута Марсело центрира, а Кристиано Роналдо отправи страхотен удар с глава, като топката се отби от напречната греда, но след това Карим Бензема успя да реализира  от добра позиция - 1:0. В 20-ата минута Кеко центрира отдясно, Диего Ролан овладя на гърди и последва точен удар - 1:1.

120 секунди след това Каземиро прати топката с глава във вратата на Роберто след центриране от ъглов удар на Тони Кроос - 2:1. След час игра Гонсало Кастро бе точен с далеч удар и резултатът отново бе равен. В 76-ата минута Роналдо оформи крайния резултат, разписвайки се след добавка от дузпа, отсъдена за нарушение на Луис Ернандес срещу Модрич.